MÖBLER / Bord / Lampbord 12645035
nr 1264 5035
Lampbord
1950-tal, trissor, teak / metallben. Bredd: 63, djup: 46 cm, höjd: 52 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:27:24
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)